Kurumsal

Hakkımızda

20 yılı aşkın bir süredir İlaç Sektöründe yaptığımız yolculuklarda edindiğimiz pek çok bilgi ve tecrübeyi şimdi Prendor Medikal markası altında, Medikal Sektöre taşımanın heyecanını yaşıyoruz. Merkezimiz İzmir olmakla birlikte ülkemizin her tarafına hizmet ulaştırabilecek bayi ağımız mevcut olup, alanında uzmanlaşmış Teknik Kadronun yanı sıra, Satış & Pazarlama alanında da oldukça tecrübeli bir Ekibe sahibiz.

Temel Felsefemiz

  • İnsan Sağlığının her türlü önceliğin önünde yer aldığını bilmek ve inanmak,
  • Tecrübe ve birikimlerimizi Medikal Sektörün dinamik yapısına adapte edebilmek amacıyla yeniliklere ve öğrenmeye açık olmak,
  • Sağlık sektörünün her bir paydaşı ile “Çözüm Ortağı” mantığı ile işbirliği yapmak,
  • Sektörün ihtiyaçlarını zamanında tespit etmeye ve karşılamaya çalışmak,
  • Etik olmak, kanun ve kurallara uymak,
  • Tüm bunların sürdürülebilir olması adına, her türlü geribildirimi kendi gelişimimiz adına uyarı kabul edip, çok çalışmak...

Öncelikli Vizyonumuz

Sektörün en önemli aktörleri olan hekimlerimizin iş yaşamlarına katkı yapacak değişen ve gelişen sağlık uygulamalarının eş zamanlı olarak ülkemize gelmesini sağlayarak Sektörün kalıcı ve aranılan bir üyesi olmak.

İkincil Vizyonumuz

AR-GE destekli çalışmaları vakit geçirmeden başlatıp, ülkemizin Medikal Ekipman ve Cihaz alanındaki dışa bağımlılığının azaltılmasına üreterek önemli katkılar yapmayı başarmak.

Misyonumuz

İnsan sağlığının her türlü değerin üzerinde olduğunun bilinciyle, daha sağlıklı ve uzun bir yaşam sürdürebilmeleri için kaliteli, güvenilir ve en uygun maliyetli ürünleri söz verdiğimiz şekilde sunmak.